Kurs Burleski

Śmiech wypełnia klatkę schodową starej kamienicy i lekko cichnie, gdy zamykają się drzwi szkoły tańca na pierwszym piętrze. Grupa kobiet w różnym wieku znika w szatni, gdzie zrzucają dżinsy, swetry, marynarki i korporacyjne koszule. Wkładają pończochy, buty na obcasie i malują usta czerwoną szminką. Ta, która przebiera się tam po prawej stronie, na pierwsze zajęcia przyszła w obszernym dresie. Tym razem przyniosła obcisły top. Poprawia go teraz z przyjemnością patrząc na swoje odbicie w lustrze.

Kurs burleski Betty q

fot. Kania Be

Dziewczyny przyszły na zajęcia z burleski. Przez godzinę, pod okiem prowadzącej Betty Q będą ćwiczyć, tańczyć, robić miny do lustra, ale też uczyć się kontaktu z widownią i dyskutować o budowaniu postaci scenicznej. Bo burleska łączy w sobie teatr, taniec i kabaret. Pozwala na bezkarne noszenie gorsetów, pończoch i butów na wysokich obcasach. Daje pretekst do bawienia się wachlarzami z piór, przyklejania sztucznych rzęs i uczy, jak seksownie zdjąć rękawiczkę.

Ale tak naprawdę daje dużo, dużo więcej. Pokazuje ci, że twoje ciało jest piękne i warto je kochać. Nawet kiedy masz fałdkę na brzuchu, za małe cycki albo za grube nogi. Jest twoje, piękne i może dawać ci wielką frajdę, jeśli tylko sobie i jemu na to pozwolisz.

Jeśli jeszcze nie próbowałaś, możesz teraz dołączyć do grupy początkującej:

Steps4Salsa, ul. Sienkiewicza 4/2, Warszawa

Spektakl burleski Betty qA jeśli chcecie zobaczyć efekty zajęć, zaglądajcie na fanpage Betty Q&Crew po info o najnowszych spektaklach :)