Inspirujące książki biograficzne dla mężczyzn! To się sprawdzi na dzień taty!

Posted On By Daniel

Zastanawiasz się, jaką książkę wybrać na prezent z okazji Dnia Ojca? Co najchętniej czytają panowie? Gust literaki jest dość indywidualny, ale okazuje się, że większość mężczyzn chętnie sięgają po książki kryminalne i sensacje, niektórzy również po literaturę fantasty. Dobrym wyborem na prezent na dzień taty może być też książka biograficzna lub reportaż. W tym przypadku warto wybierać lektury o znanych osobach z pokolenia naszych ojców, być może o tych, którzy ich inspirują lub po prostu intrygują. Takie lektury są niezwykle ciekawe i wciągające. Szybko i z przyjemnością się je czyta. O to kilka świeżych tytułów z tej kategorii, jakie znajdziemy na pólkach w księgarniach!

Intrygujące biografię! Czyli, lektury idealne na prezent!

Górski. Wygramy my albo oni, Autor: Mirosław Wlekły. To książka nie tylko o znanym i wybitnym trenerze Kazimierzu Górskim, ale również wspomnienie złotej ery polskiej piłki.

Nienasycony. Robert Lewandowski, Autor: Paweł Wilkowicz. Tego Pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ale z pewnością wielbiciele piłki nożnej więcej dowiedzą się o tym, jak wygląda droga do sukcesu Roberta Lewandowskiego.

Skazany na góry, Autor: Denis Urubko. Autobiograficzna opowieść o przygodzie z alpinizmem niesamowitego, kazachskiego wspinacza. W tej książce autor zabiera nas w fascynującą podroż oraz dzieli się swoimi emocjami i przeżyciami, towarzyszącymi podczas wspinaczki.

Tu byłem. Tony Halik, Autor: Mirosław Wlekły. Fascynujący życiorys znanego podróżnika, przybliża nam jego przygody, motywy, pasje i ambicje.

Komandos, Autor: Robert O`Neill. Relacja byłego komandosa Navy SEAL, który ma za sobą ponad czterysta akcji, na pewno nie zanudzi czytelnika. Emerytowany, amerykański żołnierz przybliża swoje nieprawdopodobne doświadczenia i wspomnienia.

Tim Cook. Człowiek, który wzniósł Apple na wyższy poziom, Autor: Leander Kahney. To inspirująca historia człowieka, który mimo ogromnej presji, nie porzucił ambicji i rozwija światową firmę z sukcesem!


Notice: Undefined index: ed_floating_next_previous_nav in /home/srv41658/domains/wzor.24sun.pl/public_html/wp-content/themes/galway-lite/inc/common-functions-hooks.php on line 439