Fajne książki do czytania dla taty

Posted On By Daniel

Chcąc kupić prezent na Dzień Taty np. gry i książki nie warto myśleć o drogich rzeczach. Nie chodzi w końcu o to, aby popisać się, kto ile dokładnie pieniędzy wydał. Lepiej po prostu pamiętać, wręczając skromny podarunek i myśląc o tym, aby nieco dłużej czasu spędzić z własnym ojcem. W końcu, na co dzień nie ma na to zbyt wiele czasu. Myśląc o skromnym podarunku, można mieć na myśli książki. Takich, które to ojciec przeczyta z wielką przyjemnością.

Mitologia słowiańska

Tak, wszyscy doskonale wiedzą, że chrześcijaństwo to religia wiodąca, jeżeli chodzi o Polskę. Tylko że jak wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż kiedyś tak nie było. Co prawda, Mieszko I zdecydował się na chrzest Polski, wierząc w wiarę, która miała mu pomóc zjednoczyć naród, ale i tak przez długi czas nikt nie zapomniał o dawnych wierzeniach. Jeszcze przez wiele, wiele lat dawne wierzenia związane z wiarą słowiańską, przez długi czas spotykane były na polskiej ziemi. Dzisiaj nie są one już tak popularne, ale są osoby, które nadal tą tematyką się zajmują. Tymi osobami są właśnie autorzy książki: Jakub Bobrowski i Mateusz Wrona. To właśnie dzięki nim współczesne osoby mogą zapoznać się dokładniej z tym, do czego odnosiła się kultura słowiańska. Inspirująca lektura, która mówi wiele o polskich przodkach.

Ekstremista

Remigiusz Mróz to chyba jeden z najpopularniejszych autorów, z którymi mężczyźni mają do czynienia. Ponownie będzie można spotkać się z Gerardem Eldingiem, który swego czasu okrył się hańbą. Teraz on i pewna zawzięta dziennikarka będą wyjaśniać sprawę zaginięcia nastolatek w Opolu. Chociaż, sam Elding na początku nie za bardzo chciał angażować się w tą sprawę. Ale Małgorzata Rosa nie odpuści. W szczególności, że sprawa zaginięcia może odnosić się do tego, czym w przeszłości zajmował się Edling. Wszyscy są przekonani, że właściwie to nie ma żadnej sprawy. To nie zaginięcia, ale kaprysy nastolatek. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno, a pomoc Eldinga jest niezbędna, aby wyjaśnić, co tak naprawdę dzieje się w Opolu.


Notice: Undefined index: ed_floating_next_previous_nav in /home/srv41658/domains/wzor.24sun.pl/public_html/wp-content/themes/galway-lite/inc/common-functions-hooks.php on line 439